Stránky se načítají ...

Projekty

Seznam některých mých projektůKuřimská běžecká liga


Stránky běžeckého poháru KBL. Kromě aktualit a termínovky jsou zde výsledky všech závodů i jednotlivých pohárů, celá historická tabulka a individuální profily každého běžce. Web podporuje nahrání nových dat přímo z terénu.
Pro prezentaci, měření závodu a vyhlašování výsledků jsem rovněž vytvořil proprietární software.
Nejkomplexnější projekt vůbec.

Metral CMS


Na zakázku vytvořený, plně responzivní CMS, založený na jednoduchém a přehledném dlaždicovém designu. Koncepcí je cílen na weby lékařů. V současné době (březen 2014) systém pohání více než 20 webů a je chystán překlad do německého jazyka.
Nabídkové stránky klienta » (rovněž běží na METRALu)

Tynamic CMS


Můj vlastní responzivní CMS. Jádrové skripty a systém dynamické responsivity vychází z METRALu. Koncepně je však volnější (např. bez striktních omezení dlaždic) a orientovaný více na front-end.

Brnex Logistics


Webové stránky společnosti zaměřující se na rozvoz kusových zásilek. První komerční web běžící na TYNAMIC CMS.
Mimo realizaci webu jsem pro společnost Brnex vyvinul i aplikaci Štítkovač, která slouží k centrální správě balíčků (tisk štítků na balíčky, vedení informací o klientech). Na aplikaci vede odkaz z webu.

Atletický oddíl Kuřim


Stránky atletického oddílu v Kuřimi. Po delší době předělány na METRAL CMS.

ÚČTO Jiří Mlčoch


Moderní, jednoduchá a stručná statická prezentace.

Dřevovýroba Grepl


Pěkná, přehledná a jednoduchá statická firemní prezentace společnosti zabývající se úpravou dřeva.

Kageinbou


Stránky tvořené ve spolupráci s Koricz (zejména návrh vzhledu webu), pro skupinu překládájící anime a mangu. Běží zde systém přidávání a editování příspěvků skrze databázi, web je celkově silně orientován na server-side.

Jiří Mlčoch


Stránky pro Jiřího Mlčocha, instruktora potápění a podvodního fotografa. Obsahuje JQuery galerie, uživatelský i chráněný obsah.

Šipky Čoch


Stránky pro společnost pronajímající šipkové automaty a příslušenství. Postaveno na WP templatě. Obsahuje uživatelský obsah.

Birra Černá Hora


Italské stránky pro firmu vyvážející do Itálie pivo Černá Hora.

Dragon's Eye


PHP Hra Dragon's Eye, bohužel jen v zárodku, nemám pro ni moc času.

Útěk z vězení


HTML hra Útěk z vězení. Vývoj probíhal v letech 2008 - 2010. Hra není úplně dokončená, přesto se dá hrát. Pokud se na to cítíte, můžete ji vyzkoušet, ale pozor, není lehká :)